Tedavi Programlarımız

Anasayfa » Tedavi Programlarımız

Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi’nde yatılı tedaviler detox(arındırma) tedavisi ve psikososyal detox tedavisi olmak üzere 2 şekildedir. 15 günlük periyodlar halinde yapılmakta olup, tercihen yatılı hastanın en az 3 ay tedavi merkezinde kalması gerekmektedir. Ayaktan tedavi programı ise 1 aylık periyodlar halinde haftada 3 gün olarak düzenlenmekte ve istenildiği kadar uzatılabilmektedir.
Eroin bağımlılarında yatarak yoksunluk dönemi tedavisi (Detox) Bupronerphine HCL ile 7 günlük bir tedavi programıdır. Bupronerphine HCL ilaç tedavisi sayesinde eroin bağımlısı olan hastanın kriz dönemini rahat bir şekilde atlatmasını sağlamakta ve ilk günden itibaren hastaya psikolojik tedaviye başlamamıza imkan vermektedir.
Detox dönemi sonrası gerektiği durumda ancak ağır eroin bağımlılarında idame tedavi sentetik opiumlarla Bupronerphine HCL yapılabilmektedir. Alkol bağımlılarında ise Detox (vücuttan alkolü arındırma) dönemi ise tıbbi doktor kontrolü altında yürütülmektedir.
Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi’nde Yoksunluk dönemi (Detox) tedavisi 24 saat uzman doktor ve hemşire gözetiminde yapılmaktadır. Madde bağımlılığı tedavisi yanında hastaya oluşabilecek her türlü komplikasyonlar’da tedavi imkanı sağlanmaktadır.

Eroin Bağımlılığı Tedavisi
Alkol Bağımlılığı Tedavisi
Kokain Bağımlılığı Tedavisi
Ectacy Bağımlılığı Tedavisi
Esrar Bağımlılığı Tedavisi
Kumar Bağımlılığı Tedavisi
Bonzai Bağımlılığı Tedavisi
Yeme Bağımlılığı Tedavisi
Sigara Bağımlılığı Tedavisi
Uçucu Madde Bağımlılığı Tedavisi
Whatsapp
Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi
Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?