Pembe Köşk’ü yakından tanıyalım…

Anasayfa » Pembe Köşk’ü yakından tanıyalım…
Bekleme Salonu

Hasta yakınlarımızın hastalarını bekleyebileceği, televizyon, konforlu salon takımı, klima, çeşitli dergi ve kitapları bulunduran bekleme salonumuz da mevcuttur.

Odalarımız

Konforlu salon takımları, televizyon ve uydu hizmetleri, kişiye özel banyo – tuvalet imkanı, kişiye özel eşya dolabı ve klima hizmetinin bulunduğu lüks odalarımızda sizlere evinizin rahatlığında hizmet veriyoruz.

Yüzme Havuzu

Kendinizi tatil merkezinde hissedeceğiniz konfora sahip hastanemizde hastalarımızın yüzme etkinliği yapabileceği, günlük olarak dezenfekte ve temizliği yapılan açık yüzme havuzumuz mevcuttur.

Bahçe-Yürüyüş Yolu

Girne’nin eşsiz doğasında yer alan hastanemizde her çeşit bitkiyi barındıran bahçesi ve huzurla günlük yürüyüşlerinizi yapabileceğiniz yürüyüş yolu sizlere eşsiz bir doğa yürüyüşü sunmaktadır.

Spor Salonu

Sağlıklı ve zinde bir vücut, toksinlerimizden arınabilmek için temel gereksinimlerden biri de spordur. Hastanemizde hastalarımızın yararlanabilmesi için çeşitli spor aletlerinin bulunduğu spor salonumuz da mevcuttur.

Restorant

Girne’nin eşsiz doğasında yer alan hastanemizde her çeşit bitkiyi barındıran bahçesi ve huzurla günlük yürüyüşlerinizi yapabileceğiniz yürüyüş yolu sizlere eşsiz bir doğa yürüyüşü sunmaktadır.

Spa Merkezi

Lüks olanaklarımız arasında özel olarak tasarlanmış hamamı, masaj salonu, sauna ve buhar odası, jakuzili havuzu bulunan, hastalarımızın değerli vakit geçirebileceği spa merkezimiz bulunmaktadır.

Çok Amaçlı Salonumuz

Hastalarımızın keyifli vakit geçirebileceği, televizyon izleyebileceği, film etkinliklerimizin yapıldığı aynı zamanda bilardo, masa tenisi gibi aktiviteleri yapabildikleri çok amaçlı salonumuz mevcuttur.

Vip Oda

Hastanemizde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tasarlanan içinde kendine ait mutfağı, banyo-tuvaleti olan, şömine imkanı, klima, televizyon, konforlu mobilyalar giysi ve giyinme odası bulunan vip odamız da mevcuttur.

Pazar Günü Etkinlikleri

Hastalarımızın tedavi etkinlikleri yanında, psikologlar eşliğinde, hafta sonu pazar günleri boş zamanlarını geçirdikleri binicilik, yaz aylarında deniz ve doğa yürüyüşleri gibi çeşitli sosyal aktiviteleri de mevcuttur.

Whatsapp
Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi
Pembe Köşk Psikiyatri Hastanesi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?