Odalarımız

Konforlu salon takımları, televizyon ve uydu hizmetleri, kişiye özel banyo - tuvalet imkanı, kişiye özel eşya dolabı ve klima hizmetinin bulunduğu lüks odalarımızda sizlere evinizin rahatlığında hizmet veriyoruz.

Çok Amaçlı Salonumuz

Hastalarımızın keyifli vakit geçirebileceği, televizyon izleyebileceği, film etkinliklerimizin yapıldığı aynı zamanda bilardo, masa tenisi gibi aktiviteleri yapabildikleri çok amaçlı salonumuz mevcuttur.

Restorant

Eşsiz lezzetleriyle, usta aşçı ve yardımcı kadrosuyla sizlere lüks bir yemek hizmeti sunacak kapasitede olan, günün her öğünü sağlıklı ve lezzetli yemeklerin yapıldığı restorantımız sizler için hizmet vermektedir.

Spor Salonu

Sağlıklı ve zinde bir vücut, toksinlerimizden arınabilmek için temel gereksinimlerden biri de spordur. Hastanemizde hastalarımızın yararlanabilmesi için çeşitli spor aletlerinin bulunduğu spor salonumuz da mevcuttur.

Yüzme Havuzu

Kendinizi tatil merkezinde hissedeceğiniz konfora sahip hastanemizde hastalarımızın yüzme etkinliği yapabileceği, günlük olarak dezenfekte ve temizliği yapılan açık yüzme havuzumuz mevcuttur.

Bahçe-Yürüyüş Yolu

Girne’nin eşsiz doğasında yer alan hastanemizde her çeşit bitkiyi barındıran bahçesi ve huzurla günlük yürüyüşlerinizi yapabileceğiniz yürüyüş yolu sizlere eşsiz bir doğa yürüyüşü sunmaktadır.

Spa Merkezi

Lüks olanaklarımız arasında özel olarak tasarlanmış hamamı, masaj salonu, sauna ve buhar odası, jakuzili havuzu bulunan, hastalarımızın değerli vakit geçirebileceği spa merkezimiz bulunmaktadır.

Yoga Alanı

Hastanemizin muhteşem doğası içinde bulunan, hastalarımızın yoga etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri, yeşilin bütün tonlarını barındıran bahçemizde yoga alanımız bulunmaktadır.

Vip Oda

Hastanemizde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tasarlanan içinde kendine ait mutfağı, banyo-tuvaleti olan, şömine imkanı, klima, televizyon, konforlu mobilyalar giysi ve giyinme odası bulunan vip odamız da mevcuttur.

Bekleme Salonu

Hasta yakınlarımızın hastalarını bekleyebileceği, televizyon, konforlu salon takımı, klima, çeşitli dergi ve kitapları bulunduran bekleme salonumuz da mevcuttur.

Terapi Odalarımız

Hastalarımızın psikiyatrist ve psikologlarıyla psikolojik görüşmelerini kişisel ve grup olarak gerçekleştirebileceği, konforlu olanaklara sahip terapi odalarımız bulunmaktadır.

Acil Odası

Hastanemizin acil tedavi ünitesinde her türlü acil müdahaleye yönelik tıbbi donanım mevcuttur.

Pazar Günü Etkinlikleri

Hastalarımızın tedavi etkinlikleri yanında, psikologlar eşliğinde, hafta sonu pazar günleri boş zamanlarını geçirdikleri binicilik, yaz aylarında deniz ve doğa yürüyüşleri gibi çeşitli sosyal aktiviteleri de mevcuttur.